با 200 هزار تومان چه کتاب‌هایی را می‌توان خریداری کرد؟

با 200 هزار تومان چه کتاب‌هایی را می‌توان خریداری کرد؟

با 200 هزار تومان چه کتاب‌هایی را می‌توان خریداری کرد؟

مجله انیمه
مجله انیمه انواع مختلفی دارد. قیمت این مجلات مناسب است و می‌توانید طرح‌های دلخواه خود را از سایت سفارش دهید.
همچنین مجلاتی مانند مجله دیبا، مجله cook anime، مجله وگ،  مچله بوردا و بسیاری از مجلات کودک را می‌توانید با قیمت مناسب از سایت فروش مجله سفارش دهید.
پاستیل‌های بنفش
پاستیل‌های بنفش اثر کاترین اپلگیت کتابی است که به شما در حل کردن مشکلات زندگی کمک خواهد کرد. داستانی کوتاه و زیبا برای خواندن با قیمتی مناسب که می‌تواند به شما کمک کند تا در مقابل مشکلات عقب نکشید. داستان در مورد خانواده‌ای است که پدر خانواده به دلیل مشکلی نمی‌تواند کار کند و با مشکلات مالی روبرو می‌شوند. جکسن پسر کوچک خانواده است که تلاش می‌کند ساکت و آرام باشد. این مشکلات مالی قبلا نیز برای این خانواده اتفاق افتاده بود و در آن زمان مجبور شدن در یک ماشین زندگی کنند. اکنون نیز همین مشکلات دوباره به بار آمده و نکته عجیب داستان وجود گربه‌ای سیاه و بزرگ است که با جکسن دوست شده. این گربه سیاه اولین بار زمانی که این خانواده به دلیل مشکلات مالی در ماشین زندگی می‌کردند نمایان شده بود و اکنون باز هم با همین اتفاق از راه رسیده است. این داستان به دلیل جذابیت نوشتاری و سرگرم‌کننده بودن هرگز از یادتان نخواهد رفت. برای خرید کتاب با قیمت مناسب می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.
کتابخانه نیمه شب

این کتاب در دسته رمان‌های جذاب قرار می‌گیرد. این داستان در مورد دختری 35 ساله است که تصمیم می‌گیرد به دلیل پوچ بودن زندگی دست به خودکشی بزند. در این کتاب زمانی که دختر دست به خودکشی می‌زند به خواب می‌رود و وارد یک کتابخانه با کتاب‌هایی عجیب می‌شود. کتاب‌ها تمام تصمیماتی است که دختر می‌توانست در زندگی بگیرد اما نگرفته و دختر شروع به خواندن کتاب‌های تصمیم می‌کند. این کتاب حالتی رویاپردازانه دارد و تاثیر بسیار مثبتی روی زندگی شما خواهد گذاشت. شما متوجه می‌شوید که تمام تصمیماتی که می‌توانستید بگیرید و نگرفتید به جاهای مختلفی خواهند و رفت و دلیلی برای پشیمانی از اینهمه تصمیم وجود ندارد.
اثر مرکب

این کتاب یک شاه کلید برای موفقیت به شما خواهد داد. در این کتاب شما فرمولی خاص برای موفقیت خود خواهید داشت. دارن هاردی در این کتاب معتقد است تا زمانی که تغییری در کارهای روزمره ایجاد نکنید نمی‌توانید موفق شوید. شما باید از محدودیت‌های خود خلاص شوید و به رویاهایتان برسید. همه ما تاریخی را برای شروع کارهایمان تعیین می‌کنیم. این کار غلط است. روزی از روزها که انتخاب می‌کنید تا برای موفقیت کارهای خاص را انجام دهید هرگز نخواهد رسید. باید از همین لحظه کارهایی را برای رسیدن به موفقیت انجام دهید. نویسنده بر این باور است که با ایجاد انضبات شخصی می‌توانید زندگی موفقی داشته باشید. اثر مرکب بدست آوردن پاداش‌های بزرگ از طریق قدم‌های کوچک است. شما باید هوشمندانه انتخاب کنید تا تغییرات بنیادینی ایجاد کنید. یک تغییر کوچک می‌تواند تغییرات بزرگ را ایجاد کند. برای مثال خوردن یک برش کیک شکلاتی اتفاق خاصی در یک روز نیست اما می‌تواند در درازمدت باعث افزایش وزن شود.
مغازه جادویی
کتابی بسیار معروف که توسط یک گروه موسیقی کره‌ای معرفی شده است. نویسنده در این کتاب در مورد کودکی خود صحبت می‌کند. کتاب در مورد یک دکتر است که در کودکی وارد یک مغازه می‌شود و این مغازه جادویی تمام زندگی او را تغییر می‌دهد. در این مغازه رز به کودک چیزهایی جادویی از مدیتیشن می‌آموزد. رز یک خانم مسن است که ترفندهای مدیتیشن را به دکتر می‌آموزد. دکتر در این مغازه ترفند آرام کردن بدن، شل کردن عضلات، تنفس، بازکردن قلب و تصور کردن را در این مغازه می‌آموزد. در قسمت‌هایی از این کتاب دکتر در مورد جراحی‌هایی که دارد صحبت می‌کند. مطالب این کتاب شبیه به کتاب‌های روانشناسی موفقیت است. اگر به این سبک کتاب‌ها و مدیتیشن علاقه دارید می‌توانید از این کتاب برای آرامش روان کمک بگیرید.
خودت را به فنا نده
گری جان بیشاپ در این کتاب به شما می‌آموزد چگونه شخصیت حقیقی خود را بیدار کرده و از توانایی های بلقوه خود استفاده کنیم. بسیاری از ما دائم در حال سرزنش کردن خود هستیم و دائم خودمان را تنبل خطاب می‌کنیم. ما در طول روز گاهی با دیگران و گاهی با خود صحبت می‌کنیم. در بیشتر صحبت‌هایی که ما با خودمان داریم احساس بدی را به خودمان می‌دهیم. ما با حرف‌هایی که باعث تضعیف اعتماد به نفسمان می‌شود باعث ضربه به خود می‌شویم. پژوهش‌های بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد افکار مثبت تاثیر عظیمی بر حال شما دارد و می‌تواند در روند موفقیت شما موثر باشد. مهم نیست شرایط بیرونی چقدر سخت باشد. شما باید بتوانید تا حد زیادی این شرایط را داخل ذهن خنثی کنید و احساسات خوب را در خودتان بپرورانید. برای اینکه بتوانید در شرایط سخت آرامش خود را حفظ کنید باید بتوانید تا حد امکان این کار را به یک عادت تبدیل کنید. شما باید از کلمات تاکیدی کمک بگیرید تا بتوانید یک زندگی عالی را برای خود ایجاد کنید. جملات تاکیدی خودتان را بنویسید و در طول روز آنها را با خود تکرار کنید.
در اینجا کتاب‌های ارزشمندی که میتوانید با 200 هزارتومان بخرید را به شما معرفی کردیم. این کتاب‌ها از کتاب‌های با ارزش و معروفی هستند که می‌توانید با کمترین مبلغ تهیه کنید و از خواندن آنها لذت ببرید.
نویسنده: سارا اقبالی
 
انتهای رپرتاژ آگهی/

    نظرات بسته شده اند