بلیت‌های هوایی اربعین روز فروش است

بلیت‌های هوایی اربعین روز فروش است

بلیت‌های هوایی اربعین روز فروش است

معاون سازمان هواپیمایی کشوری گفت: همه ظرفیت بلیت مسیرهای هوایی اربعین را یک روزه ارائه نمی‌دهیم و برای اینکه همه بتوانند خرید کنند، ارائه بلیت‌ها به صورت روز فروش و پلکانی است.

به گزارش مهر، حسن خوشخو معاون سازمان هواپیمایی کشوری در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به بروز برخی اختلالات در فروش بلیت هواپیما اظهار داشت: در مورد اختلالی که امروز در رسانه‌ها بدان پرداخته شد، باید بگویم که ما باید با واقعیت‌ها برنامه‌ریزی کنیم. طبیعتاً با توجه به آماری که وجود دارد، تعداد زیادی از مردم تمایل دارند از طریق هوایی منتقل شوند.
وی با بیان اینکه صنعت هوانوردی محدودیت‌هایی در ایران و در عراق دارد که امکان افزایش ظرفیت را از ما می‌گیرد، گفت: بنابراین حجم زیادی از درخواست‌های مردمی به سایت شرکت‌های هواپیمایی رفت و باعث ایجاد اختلال در ساعات ابتدایی صبح شد.
وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد زائر از طریق ناوگان هوایی به عراق می‌روند، گفت: آمار دقیقی نداریم، چرا که شرکت‌های هواپیمایی بر اساس ظرفیت خود اقدام می‌کنند، اما این اطمینان را به شما می‌دهم که همه ظرفیت‌ها در خدمت زائران حسینی قرار می‌گیرد.
وی با تاکید بر اینکه بلیت‌ها روز فروش است، گفت: همه ظرفیت بلیتی را یک روزه ارائه نمی‌دهیم و برای اینکه همه بتوانند خرید کنند، ارائه بلیت‌ها به صورت پلکانی است؛ مثلاً ۳۰ درصد برای روز اول است و مابقی روزها نیز به مرور تکمیل می‌شود.

    نظرات بسته شده اند