طرح‌ویژه تپسی برای بهبود وضعیت تهویه در خودرو

طرح‌ویژه تپسی برای بهبود وضعیت تهویه در خودرو

طرح‌ویژه تپسی برای بهبود وضعیت تهویه در خودرو

با شروع فصل گرما، تهویه خودرو در سفرهای شهری و به طور خاص در ترافیک و مسیرهای بلند دغدغه مسافرین تاکسی‌های اینترنتی است.روابط عمومی تپسی اعلام کرد؛ پیش از آغاز تابستان، قوانین روشن بودن کولر به سفیران اطلاع‌رسانی می‌شود و با آغاز فصل، واحد تجربه مشتری تپسی با پایش مداوم وضعیت تهویه خودرو در حین سفر، میزان رضایت مسافرین را می‌سنجد‌. نظرسنجی از مسافران از طریق بنر آبی درون اپلیکیشن و امتیازدهی پایان سفر انجام می‌شود. همچنین در دو سوی اپلیکیشن مسافر و سفیر با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها اطلاع رسانی در مورد روشن بودن کولر و مطلوب بودن وضعیت تهویه انجام می‌شود. اما تپسی برای جلب رضایت کاربران خود همین جا متوقف نشده است.

طرح تشویقی سفیران
در طرح جدید تپسی برای بهبود تهویه خودرو، سفیران تپسی با دریافت بیش از ۱۰ گزارش مثبت از روشن بودن کولر طی یک هفته، یک روز به انتخاب خودشان از پرداخت کمیسیون معاف می‌شوند.تپسی برای سفیرانی که در تابستان کولر روشن کنند و از مسافرین گزارش مثبت دریافت کنند، پاداش در نظر گرفته است؛ این پاداش در مرحله اول معافیت از کمیسیون است‌. این طرح تاثیر ویژه‌ای در ترغیب سفیران به روشن‌کردن کولر دارد. همچنین سفیرانی که گزارش منفی دریافت کنند براساس یک الگوریتم چند مرحله‌ای با توجه به میزان گزارش مثبت و منفی از تهویه خودرو، اخطار دریافت می‌کنند. این اخطار شامل مسدودیت‌های ساعتی، روزانه و گاها هفتگی است. ازسویی دیگر تیم تجربه مشتری تپسی برای بهبود روش‌ها و راهکارهای خود با سفیرانی که گزارش منفی کولر دریافت می‌کنند ارتباط می‌گیرد و با جویا شدن علت، راهکارهایی برای بهبود وضعیت تهویه ارائه می‌دهد.
راهکار تپسی برای حمایت از سفیران در تامین هزینه‌ی نگهداری خودرو
از آنجایی که برخی از سفیران ممکن است در تامین هزینه تعمیرات کولر خودرو دچار مشکل باشند. باشگاه سفیران‌ تپسی با ارائه خدمات تخفیفی در تامین مواردی مثل گاز کولر، تعمیر سیستم تهویه و حتی لاستیک و روغن سعی در برطرف کردن مشکلات احتمالی سفیران خود دارد.

رضایت ۹۰ درصدی مسافران
روابط عمومی تپسی در مورد میزان رضایت کاربران از تهویه خودرو گفت: «بررسی‌های تیم تجربه مشتری تپسی نشان می‌دهد ۹۰ درصد مسافرین از روشن بودن کولر و به طور کلی وضعیت تهویه خودرو رضایت دارند» پیش‌بینی می‌شود با تمدید طرح تشویقی معافیت سفیران از کمیسیون، مسدود شدن حساب کاربری رانندگانی که گزارش متعدد از روشن نبودن کولر دریافت می‌کنند و همچنین دیگر طرح‌های تشویقی که طی مرداد ماه به سفیران اعلام شد؛ رضایت مسافرین از این میزان هم بیشتر شود.

    نظرات بسته شده اند