تولیدکنندگان سلولزی دست به دامان معاون دادستان شدند

به گزارش تابناک اقتصادی، سعید عمرانی، معاون کل دادستان در جلسه فعالان صنعت سلولزی، بهداشتی و صنایع وابسته، ضمن استقبال از استمرار جلسات با تولیدکنندگان بر اهتمام قوه قضائیه بر مانع زدایی از تولید مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست های ریاست قوه قضاییه تاکید کرد. 
 
وی با تاکید بر ضرورت رسیدگی به مشکلات و رفع موانع از پیش پای فعالان اقتصادی تصریح کرد: تولیدکنندگان و تشکل های مربوطه می توانند نقش موثرتر و موفق تری در تنظیم بازار به نفع مردم و تولیدکنندگان ایفا کنند و باید تنطیم بازار کالاها را به تشکل های صنفی و صنعتی سپرد.
 
همچنین فیصل مرداسی، مشاور ارشد اقتصادی انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران گفت: تولیدکنندگان از نوسانات قیمت مواد اولیه و در عین حال قیمت گذاری‌های دستوری ستاد تنظیم بازار ابراز گله دارند.
به گفته مرداسی، به اعتقاد فعالان این صنعت، ادامه این روند باعث تعطیلی بنگاه‌ها و کاهش عرضه در بازار است.
 
اعضای هیات رئیسه به همراه دبیر و جمعی از اعضای انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران در دیدار با معاون قضایی دادستان کل کشور گزارشی از نقش ارزشمند تولیدکنندگان صنعت سلولزی در اشتغالزایی و به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا و تامین گسترده و مستمر نیاز مردم به اقلام بهداشتی و همچنین مشکلات زیاد و موانع موجود در صنعت سلولزی ارائه دادند.
 

  • 18 آگوست 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=1918
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.