فعالیت پاساژ بیمه با مشارکت حرفه ای های بیمه

تلاش برای بهره مندی تمام فعالان بیمه ای کشور از بازار آنلاین بیمه
مدیرعامل شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر همراه و بنیانگذار استارتاپ پاساژ بیمه با اشاره به آغاز فعالیت این سامانه، عنوان کرد: استارتاپ پاساژ بیمه یک سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه است که تفاوت های زیادی با سامانه های موجود خرید آنلاین بیمه دارد و ابتکاری نو در حوزه اینشورتک محسوب می شود.
ایوب توحیدنیا اظهار کرد: سامانه پاساژ بیمه به نوعی بازاریابی آنلاین بیمه را در برنامه کاری خود قرار داده است و سعی در معرفی بیمه گزاران و خریداران خدمات بیمه ای به نمایندگان و کارگزاران برای خرید انواع بیمه نامه ها از جمله بیمه نامه هایی که هنوز دارای زیرساخت فروش آنلاین نیستند، دارد.
بنیانگذار استارتاپ پاساژ بیمه با اشاره به اینکه، بخش بزرگی از نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه کشور در تلاش برای دریافت مجوز و راه اندازی سایت فروش آنلاین بیمه هستند، گفت: دریافت مجوز برخط و راه اندازی سایت، بخش آسان این قضیه است و در ادامه هزینه های هنگفت و کمرشکن نگهداری و به روز رسانی سامانه، هزینه های سرسام آور تبلیغات و سایر هزینه های مرتبط عملا این نوع از پروژه ها را با شکست مواجه می کند.

توحیدنیا در مورد مزایای حضور در پاساژ بیمه اظهار کرد: کاهش بیش از 90 درصدی هزینه های حضور در بازار آنلاین بیمه برای نمایندگان و کارگزاران بیمه ای، دستاورد بزرگی برای فعالان این حوزه است.
وی در مورد نحوه حضور نمایندگان و کارگزاران در سامانه پاساژ بیمه نیز گفت: در این سامانه غير از حق اشتراك، هيچ هزينه ديگري از همكاران عضو در سامانه دريافت نخواهد شد و كارمزد و هزينه صدور، همگي جزء پرتفوي نماينده يا كارگزار خواهد بود.
توحیدنیا با اشاره به محدود بودن تعداد نمایندگان و کارگزاران در هر شهر، تاکید کرد: در مراكز استان ها حداكثر تعداد ١٠ كارگزار و ١٠ نماينده از هر شركت بيمه و در ساير شهرستان ها حداكثر تعداد ٥ كارگزار و ٥ نماينده از هر شركت بيمه امکان حضور در این سامانه را خواهند داشت و اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.
وی افزود: تخفیف هایی برای ثبت نام در سامانه پاساژ بیمه در نظر گرفته شده است و حق اشتراک نمایندگان و کارگزاران بیمه تا  پایان شهریور 1400 رایگان خواهد بود.
تفاوت های پاساژ بیمه با سایر استارتاپ های بیمه ای
سامانه پاساژ بیمه یک سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه است که تفاوت های زیادی با سامانه های موجود خرید آنلاین بیمه دارد و ابتکاری نو در حوزه اینشورتک محسوب می شود. این سامانه فروشنده مستقیم بیمه نامه نیست و در زمینه فروش آنلاین بیمه از توان شبکه عظیم فروش صنعت بیمه استفاده خواهد کرد.
در واقع پاساژ بیمه تنها نقش معرفی نمایندگان و کارگزاران بیمه ای و خریداران بیمه را متقابلا به هم ایفا می کند و خود به صورت مستقیم در پروسه فروش آنلاین بیمه دخالت نمی کند. معرفی فروشندگان بیمه ای به خریداران هر بیمه نامه نقش اساسی پاساژ بیمه است و در کنار آن، این استارتاپ امکان مقایسه و استعلام بیمه نامه ها را فراهم آورده است. در این سامانه خریدار بیمه، می تواند اطمینان حاصل کند که یکی از بهترین نوع بیمه با پوشش های کامل و هزینه کمتر را از یکی از نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه به عنوان حرفه ای های این صنعت، خریداری کرده است.
برنامه زمانبندی آغاز فعالیت پاساژ بیمه
بر اساس برنامه زمابندی اعلام شده از سوی مدیران استارتاپ پاساژ بیمه، فرآیند ثبت نام نمایندگان بیمه و ثبت نام کارگزاران رسمی بیمه از سراسر کشور در سامانه پاساژ بیمه آغاز شده است و تا پایان شهریورماه 1401 ادامه خواهد داشت.
پس از پایان ثبت نام از نمایندگان و کارگزاران و از اول مهر 1401 فعالیت اصلی سایت پاساژ بیمه آغاز خواهد شد و عموم مردم می توانند با اطمینان خاطر، بیمه نامه های خود را از فعالان اصلی صنعت بیمه استعلام کرده و یا از نماینده و کارگزار دلخواه خود خرید کنند.
نکته مهم اینکه خدمات در این سامانه برای خریداران بیمه و بیمه گزاران کاملا رایگان خواهد بود.
مزایای حضور در پاساژ بیمه برای نمایندگان و کارگزاران
حضور در پاساژ بیمه مزایای بیشماری را برای نمایندگان شرکت های مختلف بیمه ای و کارگزاران رسمی بیمه به همراه خواهد آورد. از جمله مهمترین مزایای حضور در این سامانه می توان به جلوگیری از کاهش سهم فروش شبکه عظیم صنعت بیمه به نفع استارتاپ ها و فعالان غیر بیمه ای این بازار، کاهش بیش از 90 درصدی هزینه های حضور در بازار آنلاین بیمه، امکان اضافه کردن مشتریان جدید از سراسر کشور به پرتفوی نمایندگان و کارگزاران و استفاده از روش های نوین و استفاده از روش های ترکیبی فروش آنلاین و آفلاین بیمه اشاره کرد.

پاساژ بیمه در یک نگاه
سامانه پاساژ بیمه توسط شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر با کد 380 به عنوان یک شرکت فناور مستقر در مرکز رشد، طراحی و ارائه شده است و تلاش می کند با شعار «خرید بیمه از حرفه ای ها» و با کمک گرفتن از شبکه عظیم فروش بیمه کشور، بخشی از خلاهای فروش آنلاین بیمه را پرکند. پاساژ بیمه دارای مجوز رسمی برخط از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و رویکرد جدیدی نسبت به سایر سامانه های ارائه دهنده خدمات آنلاین مقایسه و خرید بیمه ارائه کرده است. 
این سامانه امکان استعلام فوری انواع بیمه نامه ها را برای افراد حقیقی و حقوقی اعم از شرکت ها، ارگان ها، نهادها، کارخانجات و ادارات فراهم کرده است و در تلاش است تا بخشی از نیازها و دغدغه های فعالان شبکه فروش بیمه در زمینه راه اندازی زیرساخت های فروش آنلاین را نیز رفع کند.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق سایت پاساژ بیمه به آدرس pasajbime.com ، صفحه اینستاگرام این سامانه برای نمایندگان و کارگزاران همکار و یا شماره تلفن های 021-91019724 و 09359101972 تماس حاصل نمایند.
 
انتهای رپرتاژ آگهی/

  • 3 سپتامبر 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=2190
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.