قیمت دلار در بازار امروز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱/ نبود اخبار جریان‌ساز در بازار

قیمت دلار در بازار امروز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱/ نبود اخبار جریان‌ساز در بازار

قیمت دلار در بازار امروز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱/ نبود اخبار جریان‌ساز در بازار

فعالان بازار ارز در سومین روز هفته و در آستانه تعطیلی دو روزه بازار، شاهد رشد نرخ یورو و دلار هستند. این در حالی است که بهای دلار در بازار آزاد در مرز بیست و هشت هزار تومانی در نوسان است.
به گزارش تابناک اقتصادی؛ بر این اساس در معاملات امروز (دوشنبه 12 اردیبهشت ماه 1401) بازار ارز، هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی و مجاز سطح کشور به نرخ 25406   تومان از مردم خریداری و در مقابل به قیمت 25661 تومان به متقاضی دریافت دلار فروخته می شود که نسبت به روز کاری قبل، 31 تومان افزایش نرخ دارد.
همچنین امروز هر اسکناس یورو در این صرافی‌ها به قیمت 28305 تومان از مردم خریداری و در مقابل، با 303 تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته، به نرخ 28589 تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته می شود.
نرخ رسمی 46 ارز در بانک مرکزی

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (دوشنبه، ۱۲ اردیبهشت ماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۰ ارز کاهش و ۲۰ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۶ ارز هم بدون تغییر باقی ماند. هر دلار آمریکا ۴۲ هزار ریال، پوند انگلیس ۵۲ هزار و ۸۱۸ ریال و یورو ۴۴ هزار و ۲۹۴ ریال ارزش‌گذاری شد. برپایه این گزارش، هر فرانک سوییس ۴۳ هزار و ۱۴۴ ریال، کرون سوئد چهار هزار و ۲۷۷ ریال، کرون نروژ چهار هزار و ۴۷۷ ریال، کرون دانمارک ۵ هزار و ۹۵۵ ریال، روپیه هند ۵۴۹  ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال قیمت‌گذاری شد. 

همچنین در این روز دینار کویت ۱۳۷ هزار و ۶ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۲ هزار ۶۰۶ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۲ هزار ۳۵۰ ریال، دلار هنگ‌کنگ پنج‌هزار و ۳۵۳ ریال و ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۴ ریال تعیین قیمت شد. هر دلار کانادا ۳۲ هزار و ۶۶۱ ریال، دلار نیوزیلند ۲۷ هزار و ۱۳۲ ریال، راند آفریقای‌جنوبی ۲‌ هزار و ۶۵۶ ریال، لیر ترکیه ۲ هزار و ۸۳۰ ریال، روبل روسیه ۵۷۳ ریال، ریال قطر ۱۱ هزار و ۵۳۹ ریال، یکصد دینار عراق ۲ هزار و ۸۷۸ ریال و لیر سوریه ۱۷ ریال قیمت‌گذاری شد.
قیمت دلار استرالیا هم امروز ۲۹ هزار و ۶۶۴ ریال، سعودی ۱۱ هزار و ۲۰۰ ریال، دینار بحرین ۱۱۱ هزار و ۷۰۲ ریال، دلار سنگاپور ۳۰ هزار و ۳۶۴ ریال، یکصد تاکای بنگلادش ۴۹ هزار و ۴۸۴ ریال، ۱۰ روپیه سریلانکا یک هزار و ۲۰۲ ریال، کیات میانمار ۲۳ ریال، یکصد روپیه نپال ۳۴ هزار و ۲۹۵ ریال، یکصد درام ارمنستان ۹ هزار و ۱۵۷ ریال و دینار لیبی ۸ هزار و ۷۸۳ تعیین شد.
امروز در تابلوی بانک مرکزی هر یوان چین ۶ هزار و ۳۵۶ریال، یکصد بات تایلند ۱۲۲هزار و ۵۴۰ ریال، رینگیت مالزی ۹ هزار و ۶۴۵ ریال، یک‌هزار وون کره‌جنوبی ۳۳ هزار و ۲۵۳ ریال، دینار اردن ۵۹ هزار و ۲۳۸ ریال، یکصد تنگه قزاقستان ۹هزار و ۴۷۹ ریال، هر لاری گرجستان ۱۳ هزار و ۷۳۰ ریال، یک‌هزار روپیه اندونزی ۲‌ هزار و ۹۰۱  ریال، افغانی افغانستان ۴۸۹ ریال، روبل جدید بلاروس ۱۲ هزار و ۴۸۲ ریال، منات جمهوری آذربایجان ۲۴ هزار و ۷۰۷ ریال، یکصد پزوی فیلیپین ۸۰هزار و ۲۵۷ ریال، سامانی تاجیکستان ۳ هزار و ۳۷۱ ریال و منات جدید ترکمنستان ۱۲ هزار و ۳ ریال قیمت خورد.

 

    نظرات بسته شده اند