خانواده فرهنگیان زیر چتر اشتغال زایی بیمه معلم

به گزارش «تابناک»؛ شرکت بیمه معلم با مصوبه هیئت مدیره، جذب مشاور و کارشناس فروش بیمه های زندگی ویژه فرهنگیان و خانواده ایشان // ویژه دانشجویان کشور با شرایط خاص در راستای اشتغال زائی و توسعه ضریب نفوذ بیمه عمر را در دستور کار قرار داد.
شرح گفتگوی خبرنگار ما با سعید گیوه چی مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم را در ادامه بخوانید :
شرکت بیمه معلم به منظور توسعه بیمه های زندگی، فرایند اشتغال زائی و همچنین توسعه روندهای سرمایه گذاری در بیمه عمر طرح جدیدی در سال 1401 را کلید زد .
بر اساس این گزارش، جذب مشاور و کارشناس فروش بیمه های زندگی و در ادامه اعطا کد نمایندگی و بازاریابی فروش بیمه های زندگی به خانواده فرهنگیان و دانشجویان، بر اساس مصوبه هیئت مدیره بیمه معلم در دستور کار گرفت.
گفتنی است، بیمه معلم این اقدام را در جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه های زندگی و اشتغال زائی خانواده فرهنگیان کلید زده که بر اساس آیین نامه 96 ، فرد می تواند در کنار کارشناس فروش بیمه های زندگی، فعالیت های شغلی خود را نیز انجام دهد.
در همین زمینه برای دانشجویان، فرهنگیان و خانواده فرهنگیان تسهیلات ویژه ای اعم از اعطاء وام جهت خرید تجهیزات در نظر گرفته می شود تا بتوانند در فروش بیمه های عمر با حمایت های بیمه معلم گام بردارند.
لازم بذکر است، بیمه معلم معتقد است، یکی از چالش های شبکه نمایندگی و بازاریابی در صنعت بیمه، عدم حمایت متقاضیان تا زمان دسترسی به درآمد است و همین امر سبب ریزش شبکه نمایندگی و بازاریابی می شود. در این راستا در نظر دارد در کنار پروسه نظارت، کنترل ویژه و آموزش، به عنوان یک سازمان فروش تا جذب پرتفوی و حصول درآمد قابل قبول، حمایتهای لازم را بعمل آورد.
سعید گیوه چی افزود : در این زمینه نرم افزاری تهیه شده تا به صورت سیستماتیک، افراد متقاضی از زمان دریافت کد تا زمان رسیدن به درآمدزائی و کد نمایندگی هدایت شوند و 200 نماینده برتر نیز جهت تعلیم این افراد وارد عمل می شوند.
در واقع بیمه معلم تلاش کرده در این امر هم از ظرفیتهای سهامداری بهره ببرد و هم در مسیر رشد و توسعه بیمه های عمر و زندگی گام بردارد.
جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:
https://online.mic.co.ir/form

  • 1 می 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=755
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.