تنوع و کیفیت محصولات گروه بهمن در نمایشگاه اصفهان قابل رویت است

علی اقامحمدی در بازدید از غرفه گروه بهمن در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت دوازدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات ایمنی حفاظت و امنیت در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان بازدید کرد.
آقامحمدی با بازدید از محصولات سواری و تجاری گروه بهمن در جریان پیشرفت داخلی سازی هریک از این محصولات قرار گرفت.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه این بازدید در پاسخ به این سوال که چطور صنایع می‌توانند موانع پیش روی افزایش تولید خودرو توسط خودروسازانی همچون بهمن را بردارند، گفت: برای تحقق اهداف بالاتر از تولید، باید زنجیره‌ای برای سرمایه گذاری شکل بگیرد. وی در همین رابطه افزود: همکاری درون بخشی و بین بخشی یک ضرورت است و باید در هر مجموعه‌ای بخش ها باهم همکاری داشته باشند تا نرخ رشد ۸درصد محقق شود.
آقامحمدی در تشریح این طرح گفت: بایستی مشخص گردد هر جز این زنجیره چه سهمی می‌تواند داشته باشد و چه باری را می‌تواند از دوش اهداف افزایش نرخ رشد بردارد. باید روشن باشد چه کسی، چه کاری می‌تواند انجام دهد تا کار تکراری انجام نشود و منابع کشور تلف نگردد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تنوع محصولات گروه بهمن در نمایشگاه اصفهان قابل رویت است.
وی در پاسخ به این سوال که چه قدم‌هایی در این رابطه برداشته شده است، گفت: این مساله در دولت و وزارت صمت پدیرفته شده است. در کشور ۲۵ زنجیره تولید  شناسایی شده است که باید همکاری بین آنها محقق گردد تا بتوانیم به چشم اندازهای رشد دست پیدا کنیم. وی در پایان یادآور شد: در برنامه هفتم ضرورت این مساله دیده شده است.

  • 28 جولای 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=1698
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.