انعقاد تفاهم‌نامه بیمه معلم و فدراسیون ورزش‌های همگانی / با حضور مدیرعامل شرکت بیمه معلم و ریاست فدراسیون ورزش‌های همگانی انجام شد

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، در جلسه ای با حضور مدیرعامل، معاونین مدیرعامل و مدیران بیمه معلم و اعضای ارشد فدراسیون ورزش های همگانی، تفاهم نامه ای فی مابین شرکت بیمه معلم و فدراسیون ورزش های همگانی برقرار شد.
بر اساس این تفاهم نامه صدور بیمه نامه، منطبق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شورای عالی بیمه مشتمل بر بیمه نامه مسئولیت مدنی مربیان در مقابل ورزشکاران ، بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری و بیمه نامه درمان گروهی در دستور کار قرار می گیرد.
گفتنی است، انعقاد این تفاهم نامه در راستای راهبرد بیمه معلم در حمایت از ورزشکاران صورت گرفته است، به طوریکه بیمه معلم در سالهای اخیر در زمینه های مختلف همراهی و حمایت خود از جامعه ورزشی کشور را محقق کرده است.
شایان ذکر است، بیمه معلم پیش از این نیز در راستای ایفاء مسئولیت های اجتماعی خود، ورزشکاران کشور را مورد حمایت همه جانبه قرار داده است.
خاطرنشان میسازد، در این جلسه از نماینده توانمند شرکت بیمه معلم جهت تلاش و همکاری در انعقاد این تفاهم نامه تقدیر شد چرا که بیمه معلم معتقد است رونق و توسعه صنعت بیمه از مسیر توانمند سازی شبکه فروش می گذرد.

  • 27 ژوئن 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=1490
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.