ایسکرا یک مجموعه موفق در تولید قطعات خودرو است

 
در حاشیه هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات و صنایع وابسته خودرو در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان، شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران که از شرکت های زیر مجموعه قطعه سازی کروز است، محصولات خود را در معرض نمایش گذاشت.
حميدرضا فولادگر نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و مشاور وزیر اقتصاد در حاشیه بازدید از غرفه شرکت ایسکرا گفت: ایسکرا یکی از شرکت های موفق در تولید قطعات خودرو در حوزه استارت و دینام است و به عنوان یک شرکت دانش بنیان اهداف مهمی در این صنعت دارد.
فولادگر افزود: با توجه به اینکه ایسکرا در حوزه صادرات نیز فعال است، یک مجموعه موفق و پیشرو در صنعت قطعه سازی محسوب می شود.
مشاور وزیر اقتصاد با طرح مشکلات صنعت قطعه سازی طی سال های گذشته در کشور اظهار داشت: قطعه سازان با وجود دارا بودن مطالبات گسترده از خودروسازان، هیچگاه تولید را متوقف نکردند و صنعت خودرو را پویا و زنده نگاه داشتند.
رییس هیئت مدیره ایپکو با اشاره به اینکه صنعت قطعه سازی و خودرو سازی نیازمند حمایت جدی از سوی متولیان و البته عدم دخالت دولت است، بیان داشت: با افزایش سطح داخلی سازی در صنعت قطعه سازی که شاهد آن هستیم می توان امیدوار بود سهم وادات قطعات خودرو بسیار کاهش یابد.
ایسکرا نقطه قوتی برای صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور محسوب می شود
احمدرضا طحانیان مدیرعامل نمایشگاه بین المللی استان اصفهان نیز بیان داشت: شرکت ایسکرا نقطه قوتی برای صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور محسوب می شود.
طحانیان در پاسخ به اینکه چه میزان برگزاری این نمایشگاه ها در توسعه صنعت قطعه سازی استان تاثیرگذار است گفت: شرکت های حاضر در هجدهمین نمایشگاه قطعات خودرو تمام توان خود را گذاشتند تا در بخش کیفیت و حضور در بازارهای جهانی بهترین باشند.
وی ادامه داد: این نمایشگاه ها بستری است تا قطعه سازان بتوانند در رقابت با یکدیگر توانمندی های خود را به نمایش بگذارند.
ایسکرا یک مجموعه توانمند است
ابراهیم احمدی رییس انجمن قطعه سازان استان اصفهان نیز با اشاره به آشنایی دیرین خود با شرکت ایسکرا گفت: ایسکرا یک مجموعه توانمند به شمار می رود و توانسته با بیشترین سطح از داخلی سازی قطعات دینام و استارت، سبب کاهش واردات در این حوزه شود.
 
گفتنی است؛ شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران طی این سال ها به عنوان یک شرکت دانش بنیان توانسته ۹۰ درصد تولیدات خود در زمینه دینام و استارت را داخلی سازی کند و صادرات قطعات تولیدی به کشورهای نظیر روسیه را در کارنامه خود جای دهد. همچنین این شرکت توانسته مجموعه موتور فن را برای خودروهایی از قبیل پژوه ۲۰۶، ۴۰۵، تیبا و …بومی سازی کند.

  • 16 ژوئن 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=1420
لینک کوتاه مطلب:
مطالب پیشنهادی
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.