۸۷ درصد برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا محقق شد/ گروه خودروسازی سایپا جلوتر از برنامه تولید/ کاهش در انحراف از تولید محصولات سایپا

به گزارش «تابناک» به نقل از سایپانیوز، در برنامه تجمعی تولید گروه خودروسازی سایپا، رقم ۴۵۴ هزار و ۶۰۶ دستگاه هدف گذاری شده بود، اما این مجموعه با تحقق ۸۷.۳۵ درصد از برنامه تولید، ۳۹۷ هزار و ۸۱ دستگاه خودرو تولید کرد.
یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده گروه خودروسازی سایپا نتواند ۱۰۰ درصد برنامه خود را محقق کند به تولید ناقص خودرو بر می‌گردد، سال گذشته و تا قبل از تغییر مدیریت این مجموعه، ۸۰ درصد از خودرو‌هایی که تولید می‌شد، نقص قطعه داشت و خودرو‌ها به جای آنکه به دست مصرف کننده برسد، در پارکینگ می‌ماند، اما در این دوره تلاش شده است که تولید خودرو با کمترین نقص قطعه صورت گیرد.
بر این اساس ۹۰ درصد خودرو‌های تولید این مجموعه بدون نقص قطعه و عبور مستقیم تحویل مشتریان می‌شود، لذا با رویه موجود قابل پیش بینی است که گروه خودروسازی سایپا بتواند جلوتر از برنامه تدوین شده، تولید کند.
نکته حایز اهمیت در روند تولید سال گذشته حرکت به سمت کاهش انحراف از تولید است. این موضوع در محصولات تیبا (۱۰۶.۷ درصد)، ایکس ۱۵۱ (۹۰.۴ درصد) و تجاری سبک (۹۳.۵ درصد) قابل مشاهده است، از این رو سعی گروه خودروسازی سایپا بر این است که در سال جاری انحراف از تولید را در محصولات اقتصادی شاهین و کوییک به شدت کاهش دهد و بر اساس برنامه تدوین شده، تولید این دو محصول پیگیری شود.

  • 27 آوریل 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=663
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.