صداقت و سلامت کاری، مهمترین خصوصیت بانکدار حرفه ای است

 
به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ در ابتدای جلسه میثم شمس آبادی مدیر منطقه از کلیه همکاران استان که در راستای تحقق اهداف بانک تلاش کردند، قدردانی کرد و گفت: نیروی انسانی سرمایه حیاتی یک سازمان است و در صورت آموزش صحیح متناسب با استعداد افراد و نیاز مجموعه، پیشرفت و موفقیت فردی و سازمانی را به همراه خواهد داشت. 
 
شمس آبادی در ادامه گزارشی از عملکرد شعب در تجهیز و تخصیص منابع، وصول مطالبات، بانکداری مدرن در سال گذشته ارائه داد و از مسئولین شعب خواست تا به منظور سرعت بخشیدن به روند رشد استان نسبت به برنامه ریزی در جهت بازاریابی و انجام اقدامات موثر با هدف افزایش سهم از بازار در سال جاری اقدام نمایند. 
 
مدیر منطقه ضمن اشاره به اهمیت تلاش برای حفظ مشتریان بالفعل بانک از طریق تکریم و توسعه ارتباط با ایشان، شناسایی و جذب مشتریان بالقوه را در اولویت اقدامات شعب قرار داد و از همکاران خواست تا در سال پیش رو همچون اسفند ماه با درایت و مشارکت مستمر در جلسات بازاریابی، زمینه ساز افزایش حداکثری سهم بانک از بازار استان باشند.
 
شمس آبادی در پایان صداقت و سلامت کاری را مهمترین خصوصیت بانکدار حرفه ای دانست و از همکاران خواست همیشه این مهم را مدنظر داشته باشند. 
 
در ادامه جلسه محمود مصنع رضوی معاون اجرائی استان ارتقاء سطح دانش بانکی کارکنان را حائز اهمیت بیان کرد و از روسای شعب خواست تا به منظور برنامه ریزی در این خصوص اقدام کنند.  
 
غلامرضا رخشانی معاون اداری مالی استان نیز برنامه ریزی صحیح را پیش نیاز اقدام موثر دانست و در ادامه به مباحثی از جمله نظافت شعب و آراستگی کارکنان اشاره کرد.

  • 14 آوریل 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=466
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.