گروه خودروسازی سایپا پیشتاز در رنگ خودرو/ ضخامت لایه‌های رنگ محصولات سایپا کاملا استاندارد است/ ضخامت رنگ محصولات سایپا بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میکرون است

به گزارش «تابناک» به نقل از سایپانیوز، گروه خودروسازی سایپا همواره در بخش رنگ خودرو پیشتاز بوده و در رنگ آمیزی بدنه‌های تولید از ربات‌های پیشرفته و رنگ‌های پایه آب و حلال مطابق با آخرین تکنولوژی روز صنعت خودروسازی استفاده می‌کند.
گروه خودروسازی سایپا سعی و تلاش کرده که با هدف ارتقای کیفیت، تمام استاندارد‌های مربوط به تولید خودرو را رعایت کند و حتی فراتر از استاندارد‌های محول شده، حرکت کند. حوزه رنگ نیز از این قاعده استثناء نیست به گونه‌ای که این مجموعه ضمن استفاده از بهترین نوع رنگ، ضخامت لایه‌های رنگی را به طور کامل رعایت کرده است.
ضخامت رنگ خودرو در محصولات سایپا به صورت روزانه و مستمر در هر شیفت کنترل می‌شود و گزارش ها، به صورت مستند وجود دارد. از این رو تمام اقدام‌های که در این خصوص انجام می‌شود بر اساس اصول و قواعدی است که تمام خودروسازان جهانی دنبال می‌کنند.
با توجه به اطمینان از وضعیت رنگ محصولات سایپا، این مهم (رنگ خودروها) در محصولات سایپا بین ۳ تا ۵ سال گارانتی دارد، لذا تمام مشتریان این مجموعه می‌توانند به رنگ خودرو‌های خود اطمینان کامل داشته باشند.
تاکید می‌شود ضخامت قابل قبول رنگ خودرو‌ها مطابق با استاندارد‌های روز دنیا بین ۸۰ تا ۱۴۰ میکرون است که این ضخامت از بخش‌های رنگ ED، آستر، رویه و کلر تشکیل شده است، از آنجا که گروه خودروسازی سایپا در این حوزه سرمایه گذاری مناسبی انجام داده است، در تمام محصولات ضخامت رنگ بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میکرون است.
شایان ذکر است فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن، ضخامت لایه‌های رنگ محصولات گروه خودروسازی سایپا، زیر سوال رفته است. توضیحات یاد شده گواه آن است که ادعا‌ها نسبت به پایین بودن ضخامت رنگ محصولات سایپا به هیچ عنوان صحت ندارد.

  • 12 آوریل 2022
  • majidAdmin
https://imjavaheri.ir/?p=436
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " جواهری " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.